Usługi i współpraca

Usługi

Jako operator platformy wysyłkowej, wprowadzamy w zagadnienia transportu i wymiany informacji zupełnie nowe standardy – Zapoznaj się z naszą ofertą.

  • Organizacja wysyłek dla sklepów internetowych i sprzedawców portalu allegro.pl – posiadamy szereg narzędzi i rozwiązań IT przeznaczonych dla sklepów internetowych i sprzedawców portalu allegro.pl. Dzięki naszym rozwiązaniom usprawnisz wysyłkę towarów a co za tym idzie podniesiesz poziom obsługi klienta.
  • Obsługa drobnicy paletowej – współpracując z uznanymi firmami spedycyjnymi możemy Państwu zaoferować atrakcyjne warunki generowania listów przewozowych dla przewozu palet zarówno na terenie kraju jak i zagranicy. Obsługujemy wysyłki praktycznie do wszystkich krajów świata.
  • Zagranica w zasięgu ręki – naszym klientom oferujemy wyjątkowo korzystne warunki cenowe na przesyłki kurierskie zagraniczne, zarówno na terenie Unii Europejskiej jak i poza nią. Do dyspozycji klienta oddajemy fracht drogowy, lotniczy i morski.
  • Multi-wysyłka – Obsłużymy i w znaczący sposób ułatwimy kontrolę i organizację jednorazowej dużej ilości wysyłek. Idealnie rozwiązanie dla sprzedawców oferujących swój towar na portalach zakupów grupowych.
  • Wsparcie dla systemów logistycznych przedsiębiorstw – zapewniamy obsługę logistyczną przedsiębiorstw w zakresie generowania listów przewozowych dla paczek i palet na terenie kraju i zagranicy. Jeżeli chcesz poszerzyć dystrybucję a nie masz gotowych rozwiązań transportowych, skontaktuj się z nami a wspólnie opracujemy sprawny system działania.
  • Platforma zarządzania przesyłkami – zapewniamy dostęp do narzędzia pozwalającego w sposób ciągły na monitorowanie wysyłek i ich pełną kontrolę.
  • Wysyłki kurierskie – Oferujemy usługi firm kurierskich wraz ze wszystkimi usługami dodatkowymi takimi jak pobranie, doręczenie w sobotę, zwrot potwierdzonych dokumentów, ubezpieczenie czy też usługi doręczenia do konkretnych godzin.

Współpraca

Przesyłki nietypowe i obsługa całopojazdowa

  • Dla kogo? – Chcesz wysłać przesyłkę nietypową, wielkogabarytową, trudną w transporcie standardowymi metodami? Każdy z kurierów, do których dzwoniłeś odmawia Ci przyjęcia towaru, ze względu na wielkość bądź charakterystykę danego produktu? A może szukasz taniego połączenia transportowego na konkretnych relacjach lub chcesz podjąć współpracę w zakresie rozwiązań logistycznych? Jeżeli tak, to mamy przygotowaną propozycję dla Ciebie.
  • Co oferujemy? – Doświadczenie jakie zdobyliśmy do tej pory na rynku transportowym pozwoliło nam nawiązać owocną współpracę z firmami spedycyjnymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu całą gamę dodatkowych usług takich jak:
   – przewóz towarów wielkogabarytowych
   – przewóz towarów niestandardowych
   – przewóz towarów objętych ADR lub innymi wytycznymi określonymi przez prawo transportowe
   – stała współpraca transportowa
   – obsługa na terenie Polski, Europy i praktycznie każdego regionu świata
   – pełna obsługa transportowa Twojej firmy
   – obsługa całopojazdowa

Zakupy grupowe lub duża przesyłka?

  • Dla kogo? – Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla sprzedawców oferujących swój towar na portalach zakupów grupowych. Nasza propozycja skierowana jest również do osób chcących jednorazowo wysłać dużą ilość przesyłek.
  • Co oferujemy? W ramach jednorazowej wysyłki możemy zagwarantować korzystne warunki cenowe i wsparcie w wykonaniu zlecenia. Oferujemy wypełnienie za Ciebie listów przewozowych, możliwość eksportu danych z pliku xls (oprogramowanie MS Excel) i elastyczność w działaniu. Razem z nami szybko i sprawnie zorganizujesz duży transport. Pomożemy Ci wybrać najlepszą formę transportu dla Twoich zleceń.

Wysyłasz przesyłki regularnie? Skontaktuj się z nami!

  • Dla kogo? – Jeżeli w prowadzeniu firmy spotykasz się regularnie z usługami kurierskimi to ta część naszej bogatej oferty przeznaczona jest dla Ciebie.
  • Co oferujemy? Standardowe ceny przesyłek określone są w naszym cenniku. Jeżeli jednak wysyłasz paczki regularnie, możemy zaproponować Ci znacznie bardziej korzystne warunki współpracy. Przede wszystkim przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową, która będzie możliwie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb. Dodatkowo zaoferujemy Ci większy wybór przewoźników (UPS, DHL, FEDEX) a co za tym idzie zwiększy się też liczba usług z jakich możesz skorzystać. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozliczania się na podstawie faktury zbiorczej, bez konieczności każdorazowej zapłaty za usługi.

Prowadzisz sklep internetowy, jesteś zainteresowany naszymi usługami w swoim serwisie?

  • Dla kogo? – Jako firma innowacyjna, cały czas dążymy do unowocześnienia naszego serwisu jak i również aktywnie poszukujemy możliwości rozwoju wraz z naszymi partnerami. Dlatego też jesteśmy otwarci na nowe pomysły o współpracę łączące zagadnienia informatyczne z transportem. Do wspólnych działań zapraszamy zarówno sklepy internetowe, sprzedawców z portalu allegro.pl jak i firmy informatyczne zwłaszcza z branży usług internetowych.
  • Co oferujemy? Na chwilę obecną oferujemy naszym klientom system bezpośrednio zintegrowany z portalem aukcyjnym allegro.pl i kilka modułów służących do integracji z najpopularniejszymi modelami sklepów internetowych. Moduł, po zainstalowaniu, umożliwia automatyczne generowanie listów przewozowych, na podstawie zamówień klientów. Dodatkowo oferujemy możliwość świadczenia naszych usług na wszystkich portalach i serwisach internetowych gdzie taki rodzaj usługi może być przydatny. Jeżeli nastąpi taka konieczność dostarczymy Ci materiały reklamowe w formie cyfrowej i pełne wsparcie techniczne i merytoryczne.